Hakkımızda

Stor Perde Yıkama

Sanat halı yıkama , koltuk yıkama olarak işimizi sonderece mükemmellik derecesinde yapmaktayız.Bunu yanı sıra koltuk yıkama,temizleme işinide ,halı yıkamayla birleştirdik.


Halıdaki Lekeler
Tanen lekeleri bazen halı üzerinde kalıcı olabilir. Dökülen kahve veya çay genellikle sıcaktır. Bu nedenle lekenin halı liflerine kadar işlemesine neden olabilir. Bu tarz içeceklerin ihtiva ettikleri şeker miktarının fazla olması leke çıkarma yüzdesini olumsuz etkiler.


Halının Bakımı
Halılar için düzenli temizlik şarttır. Halılarınızı güçlü ve tercihen fırçalı elektrik süpürgesiyle halı üzerindeki trafik yoğunluğuna bağlı olarak günlük veya haftada en az iki kere bütün yüzeyi süpürün.ve yılda en az bir kez Profesyonel bir firmaya halılarınızı temizletin.Halıda Hijyen neden önemlidir?
Halı yıkama ve hijyen konusunda uzmanlarca yapılan araştırmalar ürkütücü sonuçlar ortaya koyuyor. İnsan bedeninden dökülen ölü deriler, dışardan getirdiğimiz toz ve kirler halılarımızı hijyenik tutmak bakımından ev hanımlarını oldukça zorlamaktadır.
Yapılan araştırmalar, bir çok hastalığa kaynak olarak kirli halıları göstermektedir. Halılar ipliksi yapılarından dolayı temizlenmesi oldukça zor olan eşyalardır.Hangi Lekeler Çıkar ?
Sivas Sanat Halı yıkama olarak gösterdiğimiz faliyet alanında,halılar üzerinde oluşan bir kısım lekeleri kullanmış olduğumuz endüstriel ilaçlar kullanarak % 100 sonuçlar almaktayız. Ne var ki, kalıcı lekelenmenin söz konusu olduğu durumlar da vardır.Her leke % 100 çıkar demek yanlış olur.Özellikle günlük olarak kullandığımız çay,meşrubat,meyvesuyu,kahve gibi içerisinde şeker miktarının fazla olması dolayısıyla,halı iplerinde lekelerin çıkarılması oranını etkileyebilmektedir.


Müşteri Mennuniyeti
Sivas Sanat Halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyor. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinide öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.


Profesyonel Halı Yıkama
Halı ve koltuk gibi döşemelik kumaşlı eşyalarınızı düzenli ve bilinçli temizletmeniz sağlığınızı tehdit eden kirleri ve birçok alerji yapıcı maddeyi ortadan kaldırarak daha iyi nefes aldığınız, temiz bir yaşam alanı oluşturmanıza katkı sağlar.


İstenmeyen Süprizlere Son !
Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak yada beklenmedik süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız.Halılarınızı Sivas Sanat Halı Yıkamaya emanet ediniz.


Koltuk Yıkama
Evlerimizde ve işyerlerimizde şüphesiz en çok kullandığımız eşyalarımızdandır koltuklarımız. Bu nedenle devamlı temiz ve hijyenik görünmesini isteriz. Bakterilerden arındırılması , koku ve lekelerden giderilmesi amacı ile belirli aralıklarla koltuklarımızı düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.


SANAT HALI YIKAMASanat halı yıkama ,Stor Perde Yıkama hizmeti ev ve işyerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılır. Yıkama işlemi sırasında stor perde mekanizmasında herhangi bir arıza veya tahribat meydana gelmez. Stor perde yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi biten stor perdeleriniz 2 veya 3 gün içerisinde ücretsiz servislerimizle vakit kaybetmeden teslim edilir.
Her eşya, alet vs. gibi perdeleriniz de zamanla kirlenecek bakıma ve temizliğe ihtiyaçları olacaktır. Ahşap veya bambu stor perdeleriniz de zamanla bakıma ve temizlige ihtiyaç duyacaktır. Zamanı geldiğinde her eşyada olduğu gibi bakım ve temizliği mutlaka yapmalıyız. Perdeleriniz aşırı derecede kirlenmeden temizliğinin belirli periyotlarda yapılması şarttır.

Bununla birlikte koltuk yıkama esnasında hangi tür deterjan kullanılması gerektiğinide iyi bilmelidir.
Sistemimiz şu şekilde olmaktadır.

Sizden gelen talep doğrultusunda,sizin musayit olduğunuz zaman diliminde ekibimiz yıkanması gereken Stor Perdeleri incelemeye alırlar.

Daha sonra Stor Perdelerin yıkanması için belirli bir gün ve saat seçilerek randevu tesbit edilir.Ekib verilen randevu saat ve gününde Stor Perde yıkama işlemine başlar.